Wyślij wiadomość
Jiangyin Jinlida Light Industry Machinery Co.,Ltd
produkty
Aktualności
Dom > Aktualności >
Company News About JINLIDA: globalny dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie wyposażenia produktów gabionowych
Wydarzenia
Contacts
Contacts: Mr. James zhang
Fax: 86-510-86389383
Skontaktuj się teraz
Mail Us

JINLIDA: globalny dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie wyposażenia produktów gabionowych

2023-02-18
Latest company news about JINLIDA: globalny dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie wyposażenia produktów gabionowych
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania kontaktu z Państwa firmą.Jestem James Zhang, dyrektor generalny firm JINLIDA.Dostarczymy Ci profesjonalne rozwiązania linii produkcyjnej GABION.
 
JINLIDA jest producentem specjalizującym się w produkcji kompletnych linii montażowych do wyrobów GABION.Rozwijamy i produkujemy tego typu maszyny od 1998 roku. JINLIDA i WAFIOS w Niemczech, VITARI we Włoszech i NOVAS na Słowacji są znane, dostarczając profesjonalne rozwiązania, produkty i usługi na rynek światowy.
 
Struktura GABION stała się najważniejszą technologią w przywracaniu ekologii i inżynierii środowiska i jest szeroko stosowana na świecie.Powstanie takiej fabryki w Twoim kraju może zaspokoić potrzeby lokalnego rynku, a także może promieniować na inne kraje.
 
Kompletny zestaw linii do produkcji gabionów, w tym: maszyna do produkcji siatki gabionowej, spiralna zwijarka, urządzenie do napinania drutu, maszyna do nawijania rolek siatki, prostownica do siatki, maszyna do cięcia siatki, siatka System transmisji, maszyna do nawijania końca siatki, maszyna do pakowania pudełek gabionowych, krajka maszyna do prostowania i cięcia drutu, system wypłaty drutu itp.
 
Jesteśmy bardzo chętni do nawiązania współpracy z Państwem i mamy nadzieję na utrzymanie komunikacji.
Jeśli otrzymasz ode mnie ten e-mail, odpowiedz jak najszybciej, a prześlę Ci szczegółowy plan i wycenę.